Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                   FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

Energetycy o braku dialogu społecznego

Naturalnym partnerem związków zawodowych w prowadzonym dialogu na szczeblu ponadzakładowym winny być organizacje pracodawców.

Rozmowy w MEN o finansowaniu zadań oświatowych

W resorcie edukacji odbyło się spotkanie grup roboczych do spraw: finansowania oświaty, wynagradzania nauczycieli oraz innych pracowników oświaty, działających w ramach powołanego przez Ministra Edukacji Narodowej Zespołu do spraw statusu zawodowego pracowników oświaty.

Inauguracja projektu: „Promocja równouprawnienia w procesach partycypacji i podejmowania decyzji w związkach zawodowych i radach pracowniczych”

12 stycznia 2017r. w siedzibie OPZZ odbyło się spotkanie inaugurujące Projekt dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej "Promocja równouprawnienia w procesach partycypacji i podejmowania decyzji w związkach zawodowych i radach pracowniczych"

Posiedzenie zespołu eksperckiego, współpracującego z Komisją Kodyfikacyjną Prawa Pracy.

W dniu 10 stycznia br. w siedzibie OPZZ odbyło się drugie posiedzenie zespołu eksperckiego, którego zadaniem jest konsultowanie i opiniowanie propozycji rozwiązań prawnych, rozpatrywanych przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy.

Odpowiedź Prezydenta ws. zmiany ustawy – Prawo o zgromadzeniach

Odpowiedź kancelarii prezydenta ws. zmiany ustawy – Prawo o zgromadzeniach oraz pismo OPZZ

Wyświetlanie 1 - 5 z 1 837 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 368


 WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty

Kalendarium Kalendarium


OPZZ w mediach OPZZ w mediach

16.01. godz. 16.35, Polskie Radio 24
Andrzej Radzikowski o RDS i planie Morawieckiego

W mediach W mediach

Wyświetlanie 1 - 5 z 4 988 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 998
 

Stąd do przeszłości

FranciszekPotulski: Bilans wojny 1939 - 1945 to dla Polski nie tylko sześć milionów ofiar i zmiany terytorium państwa, ale też wielkie straty wśród polskiej inteligencji. Deportacje na Wschód, emigracja na Zachód, głodujące miasta i spalone wsie, Katyń i Powstanie Warszawskie…FUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa