Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                                      FacebookYoutube   English version

 

Aktualności Aktualności

Projekt budżetu opublikowany

29 sierpnia,strona pracowników i strona pracodawców Rady Dialogu Społecznego otrzymały do konsultacji “Projekt ustawy budżetowej na rok 2017 z dnia 25 sierpnia 2016 r.”

Chcemy wyższych stawek

Z ogromnym niepokojem przyjęliśmy informację Państwowej Inspekcji Pracy z kontroli przestrzegania czasu pracy w Zakładach Górniczych „Lubin”. Z informacji tej wynika, że ogromna ilość górników zatrudniona jest w nadgodzinach, których ilość oraz rozkład czasu pracy w sposób rażący narusza przepisy Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników KGHM Polska Miedź S. A. jak i Kodeksu Pracy.

Petycja w obronie polskiej szkoły

Bardzo ważna reforma i bardzo wiele niewiadomych! Przewodniczący OPZZ Jan Guz na swoim prywatnym profilu w mediach społecznościowych komentuje zapowiedzi minister Anny Zalewskiej i pyta

Koalicja „NIE dla chaosu w szkole”

W związku z planowaną reformą edukacji, 24 sierpnia br. zawiązała się Koalicja „NIE dla chaosu w szkole”. Tworzą ją organizacje, instytucje, ruchy społeczne, rodzice i nauczyciele, którym leży na sercu dobro dzieci i młodzieży. Wg Koalicji, polska szkoła nie potrzebuje rewolucji, lecz mądrych i przemyślanych zmian.

ZPW "Tarcza": Decyzji wiele, planu zatrudnienia pracowników brak

W Ministerstwie Obrony Narodowej plan zatrudnienia pracowników w ujęciu średniorocznym, począwszy od 2009 roku NIE JEST OKREŚLANY. Sytuacja taka ma miejsce, pomimo, że wartość ta jest wymagana dla prawidłowego sporządzania sprawozdawczości budżetowej.

Wyświetlanie 1 - 5 z 1 610 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 322


 WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty

Kalendarium Kalendarium


W mediach W mediach

Wyświetlanie 1 - 5 z 4 987 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 998

Petycja w obronie polskiej szkoły Petycja w obronie polskiej szkoły

 

Kaduk pański

Cezary Żurawski: Tytułowy kaduk pański jest często używany, jako przykład bezprawia lub bezpodstawnych roszczeń. Nic bardziej mylnego. W XVII wieku w Polsce był to przywilej królewski

ANKIETA ANKIETA

Nie bądź obojętny.
OPZZ zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach Komisji Europejskiej dotyczących Europejskiego Filaru Praw Społecznych.
Czy nasze prawa socjalne odpowiadają potrzebom i realiom XXI wieku? ?
Podziel się swoją opinią! Głos Polski też się liczy!!!
Konsultacje trwają do 31 grudnia 2016 r.
Ankietę z pytaniami w języku polskim znajdziesz TUTAJ:
 
Komunikat Komisji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego, Rady, Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego i Komitetu Regionów  w sprawie rozpoczęcia konsultacji znajdziesz TUTAJ:


WCZASY W FWPFUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa